dnscrypt-proxy

مدتی به عقب ، SerusDev در GitHub گزارش داد که Quad9 اگر خیلی بزرگ باشد ، سؤالات را رد می کند.

در همان زمان ، ما شاهد مسائل عجیب و غریب بودیم ، مانند سؤال ها که گاهی اوقات پاسخی را از طرف برخی از حل کننده ها مشاهده نمی کردند که در غیر این صورت کار می کردند. بی نقص.

راه اندازی dnscrypt-proxy خود من بسیار کسل کننده است. این در اصل فقط پیکربندی پیش فرض است. scaleway-fr همیشه به طور خودکار سریعترین سرور از آنجا که در همان شبکه ISP من است انتخاب می شود.

با این حال ، روتر من از دنیا رفت و برای 2 هفته گذشته ، مجبور شدم از اتصال همسایه استفاده کنم . dnscrypt-proxy به ترجیح quad9 تغییر داد. من حتی توجه نکردم ، به جز برخی از سؤالات نادر كه دیگر جواب نمی دهند.

به خاطر سپردن گزارش SerusDev ، و همانطور كه ​​در ابتدا گفته بود ، Quad9 به لیست پیاده سازی های خراب اضافه شد.

19659007] در ابتدا لیست برای حل مشکلات و محدودیت های موجود در حل کننده های سیسکو اضافه شد. SerusDev گفت که اضافه کردن Quad9 به آن لیست نیز کمک کرده است. حتی با وجود این که اشکالات متفاوت بود ، من به توصیه های او اعتماد کردم و Quad9 را هم به صورت محلی و هم در dnscrypt-proxy 2.0.40 اضافه کردم.

همه چیز کمی بهبود یافت. متأسفانه ، فعال کردن این راه حلها با رله ناسازگار است. نیازی به آزمایش نیست ، از روشی که پروتکل کار می کند ، بدیهی است که برخی از نمایش داده شدگان هرگز پاسخی دریافت نمی کنند. [D65] ناشناس DNS به اجرای صحیح DNSCrypt v2 بستگی دارد.

طول نکشید که کسی شکایت کند که در هنگام استفاده از Quad9 غیرفعال شده است و می گوید: "این کار برای من کاملاً مناسب است".

اعطا شدم. با استفاده از Quad9 ، به طور کامل نمی فهمید که چه اتفاقی می افتد و اگر راه حل لازم بود. شاید مسئله واقعی کاملاً نامربوط باشد. Quad9 از نرم افزارهای مدرن استفاده می کند ، و من می دانستم که اجرای آنها خوب است و مطابق مشخصات نوشته شده است.

شاید اضافه کردن آنها به آن لیست کاملاً منطقی نبود. موضوعی که SerusDev گزارش داد هنوز تأیید نشده است. و اتصال اینترنت پراکنده من به من اجازه نمی داد تا واقعاً آزمایش های زیادی انجام دهم.